Bassie’s Penalty Cup


Met een EK-wedstrijd gepland op dezelfde datum als de Penalty Cup was het bang afwachten of evenveel ploegen als de voorbije jaren zouden aanwezig zijn.  Uiteindelijk werden het er 32.  Regen en wind waren ook een spelbreker dit jaar maar dit lieten de ploegen niet aan hun hart komen.  De sfeer zat er van ’s morgens vroeg duidelijk in en het dorpsplein in Zingem werd omgetoverd tot een Vlaamse kermis.  Bassie keek en zag dat het goed was.

Winaars competitieve reeks:

1. Biertempel/Jeankes
2. T’is weer die perdezoage
3. De Kerkhoek

Winaars Recreatieve reeks A:

De Punters

Winnaars Recreatieve reeks B:

Kalen en matrozen

Nevenprijzen:

* Beste keeper: Jarne De Vroe (Biertempel/Jeankes)
* Beste schutter: Robbe Dhondt (Kalen en matrozen)
* Speler met mooiste benen:Michiel Covent
*  Plezanste bende: ING Meppie Asper
*  Zuipbeker: Yellow Vikings 1 +2+ 3


Het werd een zonovergoten 5′editie van de Bassie’s Penalty Cup waarbij de sangria’s rijkelijk vloeiden op en rond het verkeersvrije dorpsplein tegenover Cafe “Paradijs”.

  De sfeer was geweldig met de 40 aanwezige ploegen en allen gingen ze voor de prijs van plezantste bende, de sfeer zat erin en kon niet meer stuk

 Het enthousiaste team die met de Beker huiswaarts ging waren de Kalen & zijn matrozen. Deze ploeg bestond uit Tim Verstraete, Bono Cadron, Jens Van De Vijver, Thomas Rasschaert & Cedric Buyck.  Proficiat aan deze jongens

11427012_10205814443511588_2861916031011491800_n

1′ plaats Competitief: De Kalen & zijn matrozen
2′ plaats Competitief: Bascuul Reunie
3′ plaats Competitief: Kroesboys

1′ plaats Recreatief A: De Filiberkes
1′ plaats Recreatief B: De Romeo’s

Beste Keeper: Merlijn Blommaert (Kroesboys)
Beste Schutter: Kenneth Dekens (Krea Dance Diva)

Jongste Deelneemster: Maud Schiettecatte

Mooiste benen: Oskar De Coker

Winnaar Zuipbeker: ING Asper Meppiets

Plezantste bende: VC Huise 1 & 2


Meer dan een geslaagd succes, zo kunnen we de 4′ editie van de Bassiecup omschrijven.  Het zonnetje was present en sfeer zat er bij velen in.  De winnaars van deze editie waren de Windelboys Zingem met Viktor & Oscar De Cocker, Gilles Dhondt, Mathieu Claus, Michiel Covent en Ervin Tomeci.  Proficiat aan deze jongens

Winnaars penalty cup 2014

1′ plaats Competitief: Futsal Windels
2′ plaats Competitief: AA Rozebeke
3′ plaats Competitief: Sportpaleis Zingem

1′ plaats Recreatief A: De KFC Bolero’s
1′ plaats Recreatief B: ‘T Geutelingske 3

Beste Keeper: Davy De Ridder ( AA Rozebeke)
Beste Schutter: Cedric Vekeman (Kroesboys)

Mooiste benen: Steven van Baeveghem (Meppie)

Winnaar Zuipbeker: ’t Geutelingske

Plezantste bende: AA Rozebeke & ING Asper Meppie’s


 

De derde editie (2013) van de Penaltycup was opnieuw een schot in de roos:

maar liefst 40 ploegen namen deel aan deze editie

Volgende ploegen kroonden zich tot winnaar:

  • Winnaar Competitieve reeks: P. Delange Electro
  • Winnaar Recreatieve reeks A: Retro Boys
  • Winnaar Recreatieve reeks B: AA  Rozebeke
  • Beste schutter: Andy Vandevijver (ING Asper Meppiet’s)
  • Beste doelman: Tom Vandenbossche (The Buddies)
  • Zuipbeker: AA Rozebeke
  • Scheunste benen: (verkozen door de Bassieladies): Frano Roman
  • Tofste bende: AA Rozebeke

De tweede editie (2012) van de Penaltycup kende een groter succes dan de editie 2011: maar liefst 35 ploegen schreven in.

Volgende ploegen kroonden zich tot winnaar:

  • Winnaar A-reeks: FC De Wusten
  • Winnaar B-reeks: Oasiscup
  • Beste schutter: Jurgen De Couvreur (Kroesboys)
  • Beste doelman: Baddou Antonie (De Kuijeleirs)
  • Biertrolley: Tom Moerman (KWB Zingem)
  • Scheunste benen (verkozen door de Bassieladies): Gregory Vekeman (Kroesboys)
  • Tofste bende: AA Rozebeke

De eerste editie van de penalty was een schot in de roos. 27 ploegen namen deel.

  • Winnaar: Scherpschutters
  • Tofste bende: KWB
  • Mooiste benen: Sammy Declerq
  • Beste keeper: Brecht Vandevijver

Geef een reactie